Stoły operacyjne od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
294

Firma EURO-MEDICAL od ponad dziesięciu lat cieszy się waszym zaufaniem. W przeciągu lat z niewielkiej firmy staliśmy się liderem w sprzedaży sprzętu i aparatury na rynku polskim.  Kooperujemy z krajowymi producentami ale wśród grona naszych dobrych dostawców jest także wiele zagranicznych firm, liderów światowych w zakresie produkcji sprzętu medycznego oraz aparatury medycznej. Dzięki nim nasz zespół pracowników jest regularnie szkolony rozszerza swoją wiedzę jak również umiejętności, a nasza oferta zawiera nowinki z całego świata. Sprowadzamy dla Państwa produkty z całego świata stale rozbudowując naszą ofertę. Na naszej stronie internetowej  znajdziecie Państwo wyroby z grupy sprzętu jak: łóżka szpitalne, wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej jak i wózki inwalidzkie, szafeczki przyłóżkowe z drewna czy metalowe, wózki wielofunkcyjne, wózki na bieliznę, fotele do pobierania krwi, lampy zabiegowe, chłodziarki na leki oraz szczepionki oraz wiele innych. Dodatkowo mamy dużą ofertę aparatury medycznej: monitory pacjenta, aparaty ekg, pulsoksymetry, ssaki medyczne, aparaty ktg, koncentratory tlenu, pompy dojelitowe, defibrylatory.

Sklep medyczny EURO-MEDICAL – sprawdź ceny lamp operacyjnych

Zapraszamy do obejrzenia naszej pełnej oferty na stronie firmowej www.euro-medical.pl Zapraszamy Państwa do skorzystania z dostępnej na stronie www formy kontaktu dzięki usłudze czat, dzięki niemu możemy na żywo odpowiedzieć na wasze pytania. Każdego klienta traktujemy indywidualnie chcąc sprostać jego potrzebom. Nasi specjaliści pomogą Państwu w wyborze najlepszego sprzętu medycznego czy aparatury medycznej. Kierujemy się waszymi potrzebami, wymaganiami, możliwościami finansowymi, staramy się także realizować zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie. Mamy magazyn i utrzymujemy ciągle wysokie stany magazynowe. Nasi eksperci oraz handlowcy już czekają na kontakt z Państwem. Dzięki szerokiej ofercie jesteśmy w stanie kompleksowo zaopatrywać jednostki medyczne. Stale dostarczamy nasze towary do szpitali, prywatnych klinik, przychodni lekarskich, prywatnych gabinetów lekarskich czy DPS-ów, jak również zaopatrujemy klientów prywatnych w niezbędny sprzęt medyczny konieczny do opieki ich najbliższych pozostających  w domach. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się z naszymi listami referencyjnymi. Klienci polecają nas jako rzetelnych partnerów w biznesie w zakresie dostaw sprzętu oraz aparatury.  Posiadamy swój zespół serwisowy, toteż problemy ze sprzętem, czy aparaturą rozwiązujemy błyskawicznie. Całość oferty znajdziesz – euro-medical.pl .

Zapraszamy ciebie do współpracy z EURO-MEDICAL, dzięki nam będziecie Państwo spokojni o dostawy sprzętu i aparatury medycznej do Waszej placówki.