Strona głównaUncategorizedDrewniana mapa na ścianę - pomysł na ozdobę na ścianę i prezent...

Drewniana mapa na ścianę – pomysł na ozdobę na ścianę i prezent (nie tylko) dla podróżników.

Czym ozdobić ścianę, aby wywołać efekt wow wśród gości? Z pewnością oryginalne dzieło wielkich mistrzów malarstwa dałoby taką reakcję, ale jest to rzecz niemal nierealna. Obrazy, plakaty czy fototapety to z kolei efektowny, ale dość popularny dodatek. A może niecodzienna ozdoba w postaci mapy świata z drewna, zawieszonej nad komodą, biurkiem lub kanapą? To oryginalny pomysł na na dekorację ścienną ale i pomysł na podarek. Przeczytaj i sprawdź, dlaczego jest to dobra propozycja na prezent.

Mapa świata z drewna – co to jest?

To wykonana z drewna mapa, składająca się z drewnianych elementów – kontynentów oraz wysp, z naniesionymi konturami oraz nazwami poszczególnych krajów. Ta niezwykle prosta, ale bardzo efektowna ozdoba na ścianę występuje w kilku wariantach kolorystycznych oraz różnych rozmiarach.

Aby proporcjonalnie rozmieścić poszczególne elementy mapy na ścianie, w zestawie otrzymujesz arkusz papieru z zaznaczonymi konturami poszczególnych kontynentów, które da się łatwo oderwać. Przyklej cały arkusz na ścianę taśmą, po czym odrywając poszczególne elementy, zastępuj je docelowymi, drewnianymi, które przyklejasz na ścianę za pomocą kleju montażowego. Po przyklejeniu wszystkich elementów na właściwe miejsce, usuwasz papierowy podkład i cieszysz się niepowtarzalnym widokiem.

Mapa świata na ścianę – dla kogo?

Mapa świata na ścianę to dekoracja, która idealnie współgra z popularnym wnętrzarskim stylem skandynawskim. Skupi na sobie wzrok dzięki kontrastującemu ze pastelowo pomalowaną ścianą ściana kolorowi i fakturze drewna. Doskonale będzie współgrać z drewnianymi meblami, nóżkami krzeseł czy ramkami. Drewniana mapa świata kryje swoje piękno w prostocie i wykonaniu z dbałością o najmniejsze nawet szczegóły.

Ta niebanalna ozdoba będzie znakomicie podkreślać zainteresowania podróżnicze domowników. Będzie zatem świetnym prezentem dla osób kochających zagraniczne wojaże. Drewniana mapa świata przywołuje wspomnienia i przygody przeżyte podczas wypraw znów staną przed oczyma. Odwiedzone miejsca można zaznaczyć, co sprawi, że mapa nabierze cech indywidualnych.

Będzie to zatem idealny prezent dla podróżników, ale również osób, które wprowadzają się do nowego lokum lub remontują istniejące. Być może one, patrząc na mapę, zapragną zwiedzać świat? Przekonaj się, wręczając im taki podarunek.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Artykuły