Strona głównaUncategorizedPortal Znany Księgowy - księgowość będzie jeszcze prostsza.

Portal Znany Księgowy – księgowość będzie jeszcze prostsza.

Biznes to piękna gra w której liczą się partnerzy. Możesz z nami współpracować. Napisz do nas lub zadzwoń. Umów się na spotkanie i zacznij współpracę. Portal Znany Księgowy z siedzibą w Żywcu, specjalizuje się w prowadzeniu pełnej księgowości dla firm, organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej w tym spółdzielni socjalnych. Jesteśmy niewielką firmą pracującą w całej Polsce, przeszło 15 lat w branży. Umożliwiło nam to ugruntowanie swojej pozycji oraz poznanie lokalnego biznesu. Zaufali nam przedsiębiorcy nie tylko w kraju ale również za granicą. Powierzając nam obsługę księgową swojej firmy zagwarantujesz sobie komfort i spokój, zaoszczędzisz czas marnowany na papierkowe formalności, a przede wszystkim skupisz się na prowadzeniu czy rozwoju własnej działalności. Nasi stali klienci chwalą sobie współpracę z z naszą firmą. Wypowiadają się pozytywnie o współpracy z naszymi pracownikami. Gdyby tak nie było to jasnym jest, że nie przetrwalibyśmy na rynku księgowości. W czasie pierwszych spotkań z klientami wspólnie określamy potrzeby i oczekiwania, a także zbieramy najważniejsze dla nas informacje. Chcemy aby nasi klienci  czuli w nas przyjazną duszę, aby druga strona ciągle czuła, że ma rzetelnego partnera u swego boku. Zatrudniamy najlepszych ekspertów z branży. Pomagamy w rozwoju innym, nieustannie poszerzając swoją wiedzę oraz umiejętności, co skutkuje wzrostem naszych kompetencji wobec pojawiających się wyzwań. Tanie usługi księgowe w biurze rachunkowym Znany Księgowy.

Zobacz naszą pełną ofertę biura rachunkowego

W ofercie cenowej naszych usług znajdą państwo: sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym oraz rachunkowym, księgowanie zdarzeń gospodarczych w pkpir, księgowanie listy płac pracowników czy zleceniobiorców, opracowanie rejestru zakupu oraz sprzedaży , prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, opracowanie ewidencji wyposażenia, opracowanie deklaracji podatkowych, przygotowanie zeznania rocznego, opracowanie bilansów, Opracowanie przelewów z opłatami do urzędu skarbowego, reprezentowanie klienta przed us. Posiadane doświadczenie zawodowe w zakresie księgowości. Pozwala nam to, oferować podjęcie współpracy przedsiębiorcom istniejącym na rynku od wielu lat jak również firmom rozpoczynającym swoją przygodę z biznesem. W naszym biurze rachunkowym pomagamy z wystartowaniem działalności gospodarczej. Oferujemy reprezentowanie przedsiębiorców przed organami podatkowymi. Oferujemy również rozwiązanie bieżących problemów, w tym zasięganie opinii u doradcy podatkowego co nie jest dodatkowo płatne. Zadzwoń do naszego biura lub napisz. Pomożemy rozwinąć ci skrzydła w biznesie. Nie czekaj więcej. Czas to pieniądz. My pomożemy tobie bogacić się, realizować swoje cele i postanowienia. Dla takich klientów jak ty pracuje nasze biuro rozliczeniowe. Chwyć teraz za słuchawkę telefonu i wykręć nasz numer telefonu. Umówimy się na spotkanie najszybciej jak to będzie możliwe w terminie aby odpowiadał on dwóm stronom.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Artykuły