Strona głównaBudownictwoRusztowania Layher - co warto o nich wiedzieć?

Rusztowania Layher – co warto o nich wiedzieć?

Rusztowania Layher są bardzo często spotykane na budowach. Swoją popularność zawdzięczają temu, że są to rusztowania niezawodne – bardzo stabilne i sztywne Layher występuje też pod nazwą Bal. Jest to producent oferujący niemieckie rusztowania.

Rusztowania Layher

Oferta marki Layher (lub innych producentów, którzy produkują rusztowania wzorowane na tej renomowanej niemieckiej firmie) charakteryzują się dosyć zróżnicowanym przeznaczeniem. Oferowane są zarówno duże rusztowania elewacyjne jak i mniejsze systemy, które można zamontować na przykład wewnątrz budynku. Dostępne są ocynkowane rusztowania w różnego typu – między innymi fasadowe, ramowe i modułowe.

Zakup lub wynajem rusztowań

Jeśli zastanawiasz się jaka jest alternatywa dla marki Layher to warto wiedzieć, że Polski producent rusztowańAltrad produkuje podobne rusztowania wzorowane na systemie Layher. Rusztowania te można zakupić lub wypożyczyć. Co ciekawe, rusztowanie używane to bardzo dobry sposób na tanie rusztowania. Dlatego też wiele firm budowlanych przyjmuje taki model działania, że szuka używanych egzemplarzy lub wypożycza cały sprzęt z wypożyczalni lub od producenta rusztowań. Z reguły wypożyczyć można cały zestaw lub pojedyncze elementy np. same podesty rusztowania. Z reguły wynajem polega na płatności za każdą dobę użytkowania, co pozwala mocno zoptymalizować koszty. Podsumowując, można powiedzieć, że wynajem to sposób na pozyskanie sprzętu najwyższej jakości. Jednocześnie możliwa jest niska cena oraz duża dostępność (łatwość dostępności).

Podsumowując, warto odnotować, że rusztowania Layher to bardzo powszechnie stosowane rusztowania, które wyróżniają się jakością wykonania. Rusztowania od tego producenta są bardzo stabilne i sztywne dzięki czemu z powodzeniem są stosowane nawet przy dużych przedsięwzięciach budowalnych (budownictwo przemysłowe oraz bloki wielorodzinne).

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Artykuły